Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

DORANS GCK SASTĀVĀ STARTĒS ARĪ LATVIJĀ

Lielbritānijas pārstāvis Liams Dorans savu atgriešanos FIA pasaules rallijkrosa čempionātā GC Kompetition sastāvā turpinās Neste World RX of Latvia jau šajā nedēļas nogalē.

Dorans GCK sastāvā aizvadījā Francijas posmu, kas bija viņa pirmās Pasaules RX sacensības divu gadu laikā, sasniedzot pusfinālu, kur viņa cerības par iekļūšanu labāko sešiniekā beidzās ar pārsistu riepu. Neraugoties uz to, Gērlaina Šišerī komandas biedrs Francijā demonstrēja lielisku sniegumu, ar Renault Megane RS RX nodrošinot komandas vēsturē labāko kvalifikācijas rezultātu – otrais ātrākais laiks trešajā kvalifikācijā un sestā vieta pēc četrām kvalifikācijas kārtām.

“Esam priecīgi Liamu redzēt GCK sastāvā arī Rīgas posmā. Liams bija lielisks papildinājums komandai Francijā, kur viņš demonstrēja iespaidīgu ātrumu un braukšanas prasmes, taču pusfinālā diemžēl pārsita riepu,” saka Karls O’Sulivans, GC Kompetition vadītājs. “Viņa pieredze un aizrautība bija jūtama gan trasē, gan arī dalībnieku parkā, un ar nepacietību gaidām viņa atgriešanos komandas sastāvā Rīgā.”

Dorans šajā nedēļas nogalē aizvadīs savas pirmās sacensības Biķernieku Nacionālajā Sporta Bāzē. “Esmu laimīgs par vēl vienu iespēju braukt ar šo trako automašīnu šīs lieliskās komandas sastāvā. Iespēja cīnīties par augstām vietām Francijā bija kā sapņa piepildījums,” stāsta Dorans. “Domāju ka izdarīju visu iespējamo un esmu priecīgs par savu sniegumu arī pusfinālā, taču vēlos būt vēl labāks. Nevaru sagaidīt kad varēšu sēsties automašīnā Rīgā, kur ir lieliska trase, kurā vēl neesmu braucis. Francijā ieradāmies bez cerībām uz konkrētu rezultātu… bet, teiksim tā – uz šo posmu esam ieradušies ar plānu!”