Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

LĒBS UZVAR BEĻĢIJAS TRILLERĪ

Team Peugeot Total pilots Sebastjēns Lēbs izcīnīja uzvaru Coyote World RX of Belgium, pēc aizraujošas cīņas finālā. Francūzis bija vadībā no pirmā līkuma, visa brauciena garumā aiz sevis noturot Peteru Solbergu un izcīnot savu un Peugeot pirmo Pasaules RX uzvaru kopš Latvijas posma 2016. gadā.

Aizraujošā noslēgumā cīņu pilnai dienai, Lēbs bija ātrākais fināla startā, jau pirmajā līkumā izvirzoties priekšā Johanam Kristofersonam. Visiem sešiem auto iebraucot pirmajā līkumā, čempionāta līderis uz brīdi atradās uz diviem riteņiem.

Labāka izeja no līkuma Timijam Hansenam ļāva pakāpties uz otro vietu, priekšā Kristofersonam un viņa PSRX Volkswagen Sweden komandas biedram Peteram Solbergam.

Andreasa Bakeruda un Matiasa Ekstroma pilotētajiem Audi, pēc atsevišķām kļūdām pirmajā aplī, ieņemot piekto un sesto vietu, Solbergs kā pirmais devās Džokera aplī. Tas izrādījās pareizs lēmums, jo izdevās apsteigt gan Kristofersonu, gan vēlāk arī Hansenu.

Lēbs spēja saglabāt mieru un noturēja Solbergu aiz sevis, izcīnot savu otro uzvaru Pasaules RX.

Solbergs finišēja otrais, priekšā Hansenam, bet Ekstroms – veicot Džokeru pēdējā aplī – pamanījās apsteigt čempionāta līderi Kristofersonu. Bakeruds braucienu noslēdza sestajā vietā, taču visi braucēji finišu sasniedza trīs sekunžu ietvaros.

Neraugoties uz neveiksmīgu finālu, Kristofersons vēl aizvien ir vadībā čempionāta kopvērtējumā (75 punkti), priekšā Lēbam (66), Solbergam (65), Bakerudam (61) un Hansenam (59).

Visi World RX of Belgium rezultāti apskatāmi ŠEIT