Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

LTV NODROŠINĀS FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMA NESTE WORLD RX OF LATVIA TIEŠRAIDES

RĪGA, LATVIJA

Nedēļas nogalē – 15. un 16. septembrī – notiks Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms Neste World RX of Latvia. LTV nodrošinās tiešraides no CSDD Biķernieku Trases un informēs par visām posma aktualitātēm.

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms Neste World RX of Latvia ir viens no šī gada lielākajiem sporta notikumiem Latvijā. Latvijas Televīzijas Sporta redakcija nodrošinās īpašu programmu par visām Rīgas posma norisēm.

13. septembrī, plkst. 19.30, LTV7 tiešraidē pieslēgsies Brīvības laukumam. Tur Reinis Ošenieks un Dagmāra Legante ziņos par Rīgas posma prezentācijas pasākumu. Tā ietvaros no Rātslaukuma līdz pat Brīvības piemineklim notiks Rīgas posma dalībnieku parāde. Sestdien 15. septembrī, plkst. 11.45 notiks pirmais Rīgas posma studijas pieslēgums no Biķerniekiem. Studijās, ko vadīs Reinis Ošenieks un Dāvids Erenštreits, būs gan atskati uz jau aizvadītajiem braucieniem, intervijas ar pašmāju braucējiem un pasaules rallijkrosa zvaigznēm, kā arī visa informācija par sacensību grafiku, rezultātiem un atmosfēru Biķerniekos. Reportāžas Biķernieku trasē veidos Armands Tripāns, bet sacensības komentēs pieredzējušais un erudītais autosporta komentētājs Aldis Putniņš.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posmā LTV žurnālistiem ir lieliska iespēja piekļūt ļoti tuvu kā sportistiem, tā tehniskajam personālam, un viņu atsaucība un pretimnākšana arī translācijām piešķir klātbūtnes sajūtu. Sacensības Biķernieku aplī notiek jau trešo gadu, un Rīgas posms Neste World RX of Latvia iepriekš atzīts par labāko visā sacensību kalendārā, tādēļ arī šogad jācer uz labu laiku un augstiem mūsējo rezultātiem.

15. SEPTEMBRA LTV7 RALLIJKROSA TIEŠRAIŽU PROGRAMMA_
11:30   PČ rallijkrosā. Rīgas posms. Studija.
11:45   Pasaules Čempionāts rallijkrosā. 1.kvalifikācijas brauciens.
14:20   Rallijkrosa studija.
14:30   Pasaules Čempionāts rallijkrosā. 2.kvalifikācijas brauciens.
16:45   Rallijkrosa studija.

16. SEPTEMBRA LTV7 RALLIJKROSA TIEŠRAIŽU PROGRAMMA_
10:30   Pasaules Čempionāts rallijkrosā. 4.kvalifikācijas brauciens.
12:40   Rallijkrosa studija.
13:40   Pasaules Čempionāts rallijkrosā. Pusfināli.
14:45   Rallijkrosa studija.
15:00   Pasaules Čempionāts rallijkrosā. Rīgas posms. Fināli.
16:00   Rallijkrosa studija.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia 2018. gadā iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz posma titulsponsors Neste, kā arī LR Izglītības un zinātnes ministrija, Live Riga un partneris Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Jaunākā informācija par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia pieejama sociālo tīklu kontos Twitter, Facebook, YouTube un Instagram. Tāpat saziņai sociālajos tīklos aicinām izmantot tēmturi #NesteLatviaRX, kas ļautu vienuviet apvienot visus veiktos ierakstus par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma norisi Latvijā.