Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

RX2: DE RIDERS UZVAR, GRJAZINS NETIEK PUSFINĀLĀ

Beļģis Gijoms De Riders kļuvis par pirmo pilotu, kurš 2018. gada Cooper Tires RX2 International Series izcīnījis divas uzvaras. Pēc dramatiska finālbrauciena pēdējā apļa norvēģis Henriks Krogstads un zviedrs Simons Olofsons finišēja, attiecīgi, otrajā un trešajā vietā.

Sezonas ceturtajā posmā Beļģiju pārstāvošais De Riders izcīnīja savu otro uzvaru. Uzvarot kvalifikācijas kārtu kopvērtējumā, un arī finālā startējot no pirmās starta vietas, viņš pirmos trīs apļus aiz sevis noturēja Olsbergs MSE komandas biedru Oliveru Eriksonu. Veicot Džokera apli, Eriksonam radās problēma un viņš atkrita uz pēdējo vietu. Otro vietu izcīnīja norvēģis Henriks Krogstads, kas ir braucēja labākais sasniegums šogad, bet zviedrs Simons Olofsons pakāpās uz trešo vietu, pēc tam apsteidza pēdējā līkumā kļūdu pieļācušo amerikāni Kristianu Bruksu (no trešās vietas noslīdēja uz sesto). Pēc sarežģījumiem Džokera apļi, Eriksons paspēja atgūties un pakāpās līdz ceturtajai vietai. Viens no čempionāta līderiem, Sondre Evjēns šoreiz netika pusfinālā – kūlenis otrajā braucienā šoreiz izmaksāja pārāk dārgi.

Vasīlijs Grjazins, kurš pārstāv Latvijā bāzēto komandu Sports Racing Technologies, aizvadīja ļoti saraustītu nedēļas nogali, kvalifikācijas braucienos izcīnot trīspadsmito, otro, astoto vietu un ceturtajā kvalifikācijā izstājoties, kas kopumā deva vien četrpadsmito vietu, neļaujot kvalificēties pusfinālam.

Visi Holjes RX rezultāti pieejami ŠEIT

Čempionāta kopvērtējums pēc četriem no septiņiem posmiem pieejams ŠEIT