Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

Pasažieru aplis

Šogad septembrī notiekošā FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia laikā apmeklētājiem būs iespēja sēsties īsta sporta auto blakussēdētāja krēslā, lai ar pieredzējuša pilota vadītu sporta auto izbrauktu pa CSDD Biķernieku Trasi.

15. septembrī plānotos izbraucienus pa trasi veiks pieredzes bagātie rallija un rallijkrosa piloti Jānis Berķis, Māris Neikšāns un Vasīlijs Grjazins. Interesentiem būs iespējami trīs dažādi pilnpiedziņas auto – Ford Fiesta R5, Fiesta NRC Prototype un RX2. Ņemot vērā ierobežoto laiku, katram pilotam trasē paredzēti desmit šādi braucieni, kas katrs ilgs divus apļus – vienreiz pa pamatapli, vienreiz pa Joker apli. Izbraucieni pa trasi paredzēti pēc visu pirmās dienas rallijkrosa oficiālo braucienu veikšanas, ap plkst. 19.00.

“Pērn skatītājiem pirmo reizi piedāvājām šādu vizināšanas iespēju un secinājām, ka apmeklētāji ar lielu prieku izvēlas sēsties blakussēdētāja krēslā un doties trasē, lai paši gūtu tās sajūtas, kādas gūst rallijkrosa piloti, braucot pa Rīgas rallijkrosa trasi!

Tieši šīs pozitīvās emocijas bija iemesls, kamdēļ izlēmām turpināt šo aktivitāti, kuo, pateicoties latviešu rallija un rallijkrosa komandu Neikšāns Rallysport un Sports Racing Technologies gādībai, mums šogad izdevies veiksmīgi arī uzlabot. Ja pērn mums bija pieejama viena automašīna – Mitsubishi Evo X, tad šogad klāsts ir krietni papildināts – apmeklētājiem piedāvāsim uzreiz trīs dažādus specifiski rallijam un rallijkrosam paredzētus auto, ko vadīs trīs ļoti pieredzējuši piloti – Jānis Berķis, Māris Neikšāns un Vasīlijs Grjazins!”RA Events vadītājs un Neste World RX of Latvia direktors Raimonds Strokšs.

AutoPilotsCena, EUR
Ford Fiesta R5Jānis Berķis300,00
Fiesta NRC PrototypeMāris Neikšāns250,00
RX2Vasīlijs Grjazins200,00

Braucienu rezervāciju lūdzu veiciet rakstot uz e-pastu info@raevents.lv, vai arī zvanot pa tālruni +371 29247514.